Fotografické práce

Čistá fotografie bez zbytečných úprav

Ačkoli jsem dříve odmítal fotografovat na zakázku, dnes bych rád nabídl své služby všem, kteří rádi ocení realistické fotografie bez zbytečného umělkování. Fotografuji jen to co mě opravdu baví, proto když budete chtít nafotit něco zajímavého, jsem Váš člověk.

 

Zachytím Vaší akci tak, jak byla, né tak jak si jí naaranžuji nebo sestavím.

Nefotím umělecké fotografie aranžované v trávě nebo před plátnem. Rád fotografuji celkové dění na akci, emoce, pohyb, činnosti.

 

Koncerty, firemní akce, svatby, prostory

Ať už jde o koncert hudební kapely nebo firemní akce, například sportu, dodám sadu fotografii, u kterých si vybavíte konkrétní momenty a zážitky. Svatební fotografie dodávám jako sadu celého obřadu a to včetně dění před a po. Fotografie prostor je též možné poptat.

 

Workshopy, fotovýlety

Rádi jezdíte do přírody fotit ale nevíte jak zacházet s technikou, nebo se rádi dělíte o fotografie a chcete slyšet názor jak je vylepšit? Nejsem chodící příručka ale rád Vám řeknu svůj názor. Je možné zorganizovat jak malé fotoworkshopy s tématem, tak víkendovou akci.

 

Čím fotím nebo mám zkušenosti

V současné době se zaměřuji na výrobky značky Canon. V současné době Canon 7D, 500D, S5. Z analogové fotografie Zenith, Polaroid.

Nemám problém Vás naučit s jakoukoli značkou fotoaparátu, vždy je totiž logika práce stejná.