Redmine - konzultace, správa

redmine fluid iconRozhodujete se, nebo jste se rozhodli využívat Issue tracking software Redmine? Rád Vám pomohu tento nástroj nasadit, provozovat a dále rozvíjet.

Rozsah služeb:

 • Analýza potřeb (zhodnocení, zda pro vás bude Redmine ideální volbou. Pokud ne, zkusíme najít jiný software.)
 • Analýza firemních procesů a flow (podíváme se na procesy, které využíváte ve firmě, vypracujeme společně jejích implementaci do Redmine.)
 • Nasazení Redmine do vaší firmy (zde se jedná o volbu hostingu pro aplikaci, její sestavení včetně vhodných pluginů, nastavení zabezpečení, nastavení procesů a samotné aplikace, zaškolení vašich správců nebo uživatelů.)
 • Instalace rozšíření Redmine (mám zkušenosti s více jak 40 pluginy, které jsou vyvíjené jak komunitou, tak také velkými hráči na trhu. Plugin nainstaluji, nastavím a provedu zaškolení s jeho užitím.)
 • Údržba a konzultace již běžící instance Redmine (poradím vám, jak Redmine využívat ještě lépe. Zkusím vymyslet další možné cesty rozvoje, aby plnil ještě více vašich požadavků, než plní do dnes.)

Na základě čeho stavím své služby

Opírám se o více jak 6 let aktivního využívání této aplikace a to jak z pohledu jednotlivce, který využívá Redmine pro řízení svých malých projektů, tak také z více jak dvouletého provozování Redmine v korporátní sféře, kde jsem jeho aktivním uživatelem ale především správcem.

Co umím

 • V současné době jsem schopen nabídnout odlazené prostředí na mém virtuálním serveru za měsíční poplatek dle dohody a náročnosti aplikace.
 • Instalovat Redmine na váš již připravený server (je nutné mít již rozběhaný server s Ruby 2.2 - 2.3 (2.4), ideálně Apache + Passenger, MySQL)
 • Instalovat jednotlivé pluginy, dostupné na trhu
 • Nakonfigurovat vaší instanci včetně pluginů
 • Poradit, jak správně Redmine využívat
 • Implementovat do Redmine firemní procesy (Change Request, Bug, Idea, Support, Incident, easy Task)
  • Dále není problém krom klasických procesů pro vývoj implementovat i obchodní proces a další procesy, které využívají ve firmě různá oddělení.
    

redmine logo v1

Pro koho je Redmine ideální

Redmine je vhodný od drobných podnikatelů, po střední firmy. Osobně si myslím, že i ve velké korporaci by si našel své místo. Jeho primární využití vidím ve vývoji SW, každopádně je vhodný pro jakékoli aktivity ve firmě. Jeho smyslem je dát řád realizaci jednotlivým úkolům v rámci firmy, hlídat jejich dokončení a případně reporting. Řádným využíváním této aplikace získáváte automaticky dokumentaci všech aktivit v rámci firmy. Díky možnosti komunikovat skrze úkoly, se automaticky zaznamenává komunikace, změny a finální zadání včetně realizované aktivity.

Redmine je dle mého mocný nástroj, s širokou škálou možností. Vhodnou analýzou vašich potřeb a nastavení procesů, vám Redmine může ušetřit jak peníze, tak také starosti. Odpadnou dlouhé emailové konverzace, zbytečné dotazy na již dohodnuté věci, excelovské tabulky s rozpisem úkolů a vykazování stráveného času, atd. Na poradách budete mít vždy po ruce aktuální seznam rozdělané či naplánované práce.

 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat

na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon 728 174 086

Souhrn služeb

Realizace internetových prezentací na redakčním systému joomla!.

Vedení různých projektů od internetových zakázek až po akce pro veřejnost.

Redmine - konzultace, analýza, firemní procesy, nasazení, provoz, rozvoj

Školení správa pomocí CMS, internet, internetový marketing, fotografování.

Konzultace ohledně internetových stránek, jejich rozvoje, fotografie.

Kontakt

 
+420 728/ 174 086
 
 
Truhlářská 33,
Praha 1, 110 00
 
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.