Reference

Hana Svobodová

obchodní ředitelka, Agentura SPEKTRUM

Na spolupráci s Danielem při tvorbě nových webových stránek naší firmy oceňuji empatii, s jakou porozuměl našim potřebám a představám, které byly v některých směrech zřejmě i nestandardní. Nenutil nám „osvědčená“ nebo „moderní“ řešení, vnímal naši osobitost. Respektoval naši představu o tom, jak chceme aby stránky vypadaly, a zároveň nám citlivě  doporučoval jak ji propojit se současnými trendy web designu. Důležité bylo, že naše představy propojoval i s nároky na funkčnost webu, takže výsledek je nejen pěkný, ale také praktický. S kolegy jsme ocenili i závěrečné školení na vlastní spravování webu, které bylo praktické a srozumitelné i tomu největšímu laikovi. Myslím, že nás motivovalo k tomu, abychom se stránkami více pracovali.  Díky za inspiraci.

Výsledek prací: zde

Magdalena Čevelová

marketingová poradkyně a lektorka

Různých tvůrců webových stránek je na trhu celá řada. Kreativních a spolehlivých tvůrců webových stránek, kteří při práci používají zdravý rozum a mají pochopení pro potřeby klienta, už je o poznání méně. Dan Drašar k nim naštěstí patří. Webovým stránkám mých klientů se věnuje pečlivě a s citem. A ještě něco – nepředpokládá, ale ptá se. Díky tomu jeho webové stránky fungují tak, jak klient potřebuje. Jeho služby mohu jen doporučit.

Výsledek prací: Zde

dále spolupráce na školení pod Odysey Networks, ...

Jiří Urban

Jednatel Rock Klubu Kain, kytarista skupiny Arakain

Jsme rockový klub Kain v Praze a jako takový denně komunikujeme s fanoušky a informujeme potenciální návštěvníky! K tomu potřebujeme přehledně organizovaný web, který bude splňovat pohodlnou orientaci návštěvníka stránek, tak i příjemné ovládání administrátora při editaci webu. Náš původní web nevyhovoval ani z jednoho ze zmíněných pohledů a potřeb. Dan Drašar nám byl doporučen jiným uživatelem internetové sítě a dlužno říci, že jsme velmi spokojeni se stránkami, které pro nás vytvořil spolu s grafikem Karlem Trávníčkem! Přesně pochopil potřeby a zákonitosti webu hudebního klubu a postavil jeho schéma tak, aby jeho prostředí bylo nenáročné pro laika, ale zároveň obsahovalo všechny potřebné náležitosti, které chceme z klubu sdělit – info o klubu, info pro kapely, technické info, program včetně denních detailů koncertu, fotogalerie, diskuzní forum, bazar, možnost vkládání komentářů či recenzí koncertů nebo desek kapel, jež v klubu vystupují.

Oceňujeme odbornost, flexibilitu a přístupnost k okamžitému řešení vzniklých potřeb či aktuálních změn, které je nutné při chodu hudebního klubu s každodenním programem řešit operativně a bez prodlev! Dan Drašar je typ programátora, který dbá na své dílo a také o něj pečuje bez ohledu na čas. Je k dispozici prakticky nepřetržitě a jsme se spoluprací s ním velmi spokojeni! Můžeme jeho služby jen doporučit dalším uživatelům!

Za klub Kain Jiří Urban, produkční.

Výsledek prací: Zde

Martina Tejklová

TEJKL, s.r.o. Pronájem penzionu v Potštejně, pokrývačské služby

Spolupráce s Danem Drašarem na našich webových stránkách probíhala výborně. Jakýkoli problém vždy rychle a ochotně vyřešil k naší maximální spokojenosti. Konečným výsledkem stránek jsme všichni z firmy nadšeni.
Dane moc děkujeme za Tvé kvalitní služby a budeme se těšit na další spolupráci, kterou můžeme všem vřele doporučit.

Za firmu TEJKL, s.r.o. Martina Tejklová

Výsledek prací: Zde

dále nafocení penzionu

Radek Fiala

Fotograf, Konzultant eDOC ve společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

S Danielem jsem se rozhodl spolupracovat na novém webu, protože stejně, jako já, je nadšeným fotografem a rychle pochopil, co od osobního webu chci a nechci. Na základě jedné schůzky sám navrhl základ, společně jsme doladili pár detailů (OK, grafika je téměř nulová, ale za to může čistě můj konzervatismus a špatný vkus!) a web byl na světě během týdne. Zatím funguje k mé plné spokojenosti a cokoli potřebuji doladit, nebo vysvětlit v administraci, vyřeším s Danem obratem po telefonu. Dana jako tvůrce a správce webu s osobním přístupem mohu jedině doporučit...

Výsledek práce: Zde

Internetové eshop: Zde

Vít Křepinský

projektování dopravních staveb, pronájem vozidel, člen výkonného výboru o.s. SABAT Praha

Spolupráce na tvorbě webových stránek sportovního klubu SABAT Praha, probíhaly na profesionální úrovni. Domluvený termín zprovoznění byl ze strany Daniela dodržen. Dále nás, budoucí administrátory, proškolil v uživatelském prostředí navrženého webu a ochotně spolupracoval na pozdějších úpravách , které byly vyvolány provozem.

Výsledek prací: Zde

Michal Staněk

michalstanek.cz, abacusthemes.com / webdesigner

S Danielem jsem spolupracoval na projektu Abacus Themes, kde působil jako tester, programátor a server admin. Byl jsem velmi spokojen s jeho profesionalitou a rychostí reakcí. Je to člověk, na které se lze spolehnout. Spolupráci všem vřele doporučuji.

Marian Bartoš

vedoucí Psychoterapeutického centra Řipská, klinický psycholog a psychoterapeut

S Danem Drašarem mám dobrou zkušenost. Focení proběhlo u nás v pracovně, svižně, bez problémů a s dobrým výsledkem. Spolupráci mohu doporučit.

Pavel Sádlík

pavel-sadlik.eu / pafsa production

Dane, chtěl bych ti za Karamel poděkovat. Tvá práce a vstřícnost při tvorbě, následném dolaďování a spouštění stránek naší kapely byla pro náš projekt přínosem a dík tobě máme prezentaci kapely tak, jak jsme si ji představovali....

Výsledek práce: Zde

Jakub Růžek

muzikant, dopravce

Spokojenost, ochota a rychlost. Děkujeme za vytvoření našich stránek, určených především pro naše fanoušky.

Výsledek práce: Zde

A mnoho dalších spokojených klientů...

 

Souhrn služeb

Realizace internetových prezentací na redakčním systému joomla!.

Vedení různých projektů od internetových zakázek až po akce pro veřejnost.

Redmine - konzultace, analýza, firemní procesy, nasazení, provoz, rozvoj

Školení správa pomocí CMS, internet, internetový marketing, fotografování.

Konzultace ohledně internetových stránek, jejich rozvoje, fotografie.

Kontakt

 
+420 728/ 174 086
 
 
Truhlářská 33,
Praha 1, 110 00
 
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.